C hall B1 hall
Reede, 8. märts
Kellaaeg Tegevus Kellaaeg Tegevus
12:00 12:00 MC Panter laste elektri-triali koolitus
12:30 Tallinn Motor Show avamine 12:30 MotoSurvival ja Motorrad4Life 4 ohutusõidu koolitus
13:00 Motomiss 2019: 4SR moeshow 13:00
13:30 13:30 MC Panter laste elektri-triali koolitus
14:00 Hannes Soomeri pressikonverents 14:00
14:30 14:30 Motomiss 2019 elektri-triali võistlus
15:00 15:00 MC Panter laste elektri-triali koolitus
15:30 15:30 MotoSurvival ja Motorrad4Life 4 ohutusõidu koolitus
16:00 16:00 Motomiss 2019 jalgrattavõistlus
16:30 16:30
17:00 17:00 MC Panter laste elektri-triali koolitus
Jooksvalt läbi päeva: Jooksvalt läbi päeva:
Monster Energy videomängud Motorodeo
Bracket kiirendusmängud FK keskuse rallisimulaator
Projektitsiklite hääletamine
Eksponentide esitlused
Laupäev, 9. märts
11:00 Motomiss 2019: 4SR moeshow 11:00 MC Panter laste elektri-triali koolitus
11:30 Sisepõlemismootorite koolitus lastele 11:30 Motosporditähtede elektri-triali võistlus
12:00 Motoringraja hooaja pressikonverents 12:00 MotoSurvival ja Motorrad4Life 4 ohutusõidu koolitus
12:30 Motosporditähtede bracket võistlus 12:30 Motomiss 2019 elektri-triali võistlus
13:00 Sisepõlemismootorite koolitus lastele 13:00
13:30 Bert Ribul & Märt Märtson jalgratta trikishow 13:30 MC Panter laste elektri-triali koolitus
14:00 Ducati boksis Vihur Motosport’ile tsiklite üle andmine 14:00 Motosporditähtede motorodeo võistlus
14:30 Motokrossihooaja pressikonverents 14:30 MotoSurvival ja Motorrad4Life 4 ohutusõidu koolitus
15:00 Motosporditähtede Škoda jalgrattavõistlus 15:00
15:30 15:30 Motomiss 2019 jalgrattavõistlus
16:00 Motosporditähtede autasustamine 16:00 MotoSurvival ja Motorrad4Life 4 ohutusõidu koolitus
16:30 Misside autasustamine 16:30 MC Panter laste elektri-triali koolitus
Jooksvalt läbi päeva: Jooksvalt läbi päeva:
Monster Energy videomängud Motorodeo
Bracket kiirendusmängud FK keskuse rallisimulaator
Projektitsiklite hääletamine
Eksponentide esitlused
Pühapäev, 10. märts
11:00 11:00 MC Panter laste elektri-triali koolitus
11:30 11:30 MotoSurvival ja Motorrad4Life 4 ohutusõidu koolitus
12:00 Sisepõlemismootorite koolitus lastele 12:00
12:30 Motomiss 2019 esikolmiku tutvustus 12:30 MC Panter laste elektri-triali koolitus
13:00 Bert Ribul & Märt Märtson jalgratta trikishow 13:00
13:30 13:30
14:00 Sisepõlemismootorite koolitus lastele 14:00 MotoSurvival ja Motorrad4Life 4 ohutusõidu koolitus
14:30 14:30
15:00 15:00
15:30 Projektirataste konkursi autasustamine 15:30
Jooksvalt läbi päeva: Jooksvalt läbi päeva:
Monster Energy videomängud Motorodeo
Bracket kiirendusmängud FK keskuse rallisimulaator
Projektitsiklite hääletamine
Eksponentide esitlused