Tallinn Motor Show toob rahvusvahelise mootorratta- ja ATV-de messi tagasi Eesti pealinna, Tallinna. Märtsi teisel nädavahetusel 2018 täitub Tallinn Motor Show adrenaliini, imeilusate mootorrataste, võimsate ATV-de ning loomulikult kaunite naistega.

Tallinn Motor Show eksponentide registreerimine on alanud, kutsume ka teie ettevõtet või organisatsiooni üritusel osalema.

Tallinn Motor Show temaatikaks on eeskätt mootorrataste, mootorsõidukite ja motovarustuse, matkaautode ja maaletoojaid ning edasimüüjaid. Samuti mootorratta- ja motospordiklubid, hooldusteenuste ja -tehnika pakkujad, auto- ja motokoolid, liiklusohutuse propageerijad, elustiili esindajad ja edendajad, ürituste korraldajad, turismi- ja meelelahutusfirmad ning neid ettevõtjaid ja organisatsioone, kelle tegevusvaldkond pakub huvi motohuvilistele.

Messipinna broneerimiseks täitke palun järgnev veebivorm.

Messiboksi broneering

Ettevõtte nimi (nõutav)

Ettevõtte aadress (nõutav)

Äriregistri number (nõutav)

Telefon (nõutav)

E-post (nõutav)

Kontaktisiku nimi (nõutav)

Broneerimise soov

Valige allpool, millise suurusega kujundamata messipinda soovite üürida. Ruutmeetri hind on € 20/m2. Miinimum laius ja sügavus on 3 m.

Pinna laius m (nõutav)

Pinna sügavus m (nõutav)

Tagastamatu osavõtutasu käesoleval üritusel on 115 €, mis sisaldab ürituse ettevalmistamise, korraldamise ja reklaami kulud, kutsed (1tk/3m2 renditud sisepinna kohta) ja osavõtjakaardid.

Märkused ja erisoovid

Osavõtulepingu juurde kuuluvad lahutamatute lisadena registreerimisvormi all sätestatud messi 'Tallinn Motor Show 2017' osalemistingimused. Osalemisleping on lepingupooltele täitmiseks kohustuslik. Käesolevaga tõendan, et oleme tutvunud osalemislepingus ja selle lahutamatutes lisades sätestatud tingimustega ning kohustume neid täitma.
Olen tutvunud osavõtutingimustega ning kohustun neid täitma.

Motonäituse Tallinn Motor Show 2018 osavõtutingimused leiate siit. Osavõtutingimused kuuluvad lahutamatu osana osalemislepingu-registreerimisvormi juurde.

Rauno Kais
Projektijuht
507 3071
rauno@msport.ee